Uluslararası taşımacılıktaki deneyimimiz ve bilgi birikimimiz sayesinde müşterilerimize kaliteli ve ayrıcalıklı bir hizmet sunuyoruz. Her bir müşterimiz için hava, deniz yada kara yolu ile kapıdan kapıya etkili teslim çözümleri üretiyoruz.

Yükleme noktasındaki hizmetimiz; taşınacak eşyaların uzmanlarımız tarafından ücretsiz yerinde control edilip tespit edilmesi, yazılı teklif , ikamet adresinde paketleme ve ambalajlama, gerekli evrakların gümrükleme için hazırlanması ve hedef destinasyona gitmek üzere taşıma aracına yüklenmesini içermektedir. Operasyon boyunca, en iyi ve uygun paketleme malzemeleri kullanılmaktadır. Profesyonel ve eğitimli personelden oluşan paketleme ekibimiz tarafından eşyalarınız monte/demonte edilir. Eşyalar, ikamet edilen evden araca yüklenir ve mühürlenir. Hizmetimiz süresince hem İngilizce hem de Türkçe’yi akıcı biçimde konuşabilen Kore’li süpervizörlerimiz tarafından etiketleme yapılır ve eşya listesi hazırlanır.

Paketleme sürecinin bitimine istinaden, gümrükçümüz tarafından Gümrükleme yapılır, eşyalarınız en güvenli ve hızlı şekilde varış yerine ulaştırılır.

Varış noktasındaki hizmetimiz; eşyaların ithalat gümrüklemesinin yapılması, ikamet adresine teslimatı, ambalajlardan çıkarılıp paketlerinin açılması, mobilyaların monte edilmesi ve boş malzemelerin evden temizlenmesini içermektedir. Müşterilerimizin tüm hizmet ihtiyaçlarını alanında uzman ve tescilli firmalar ile en verimli şekilde karşılamaktayız.

Yukarıdaki servislere ek olarak, talep üzerine geniş kapsamlı taşıma sigortası da sunmaktayız.

34

30